Кошик
658 відгуків
+380631389888
Chek-Anka - магазин брендовой одежды по доступным ценам

Ми продаємо нові речі, сток або секонд?

Ми продаємо нові речі, сток або секонд?

10.03.16

На сайті Chek-Anka виставлені новий одяг, стокова, яка не носилася, максимум ― примірялася, а також секонд-хенд класу "люкс" і "крем" ― одяг, яка носилася або одягалась 1-2 рази, сучасна, її стан також практично не відрізняється від нового.

В описі кожної речі зазначено ― нова, сток, або б.у., і її стан.

Також у кожної речі біля заголовка є свій код, артикул. У нових і стічних речей артикул без букв, наприклад, 1500, але якщо номер з літерою 1501а ― річ б.у.

Будемо реалістами ― в нашій країні знайти подібну фірмову одяг, минаючи стоковий-секондовский склад, за нормальні гроші поки неможливо. Але, якщо не звертати уваги на відсутність паперової етикетки і фірмової упаковки, Ви купите в Chek-Anka одяг не гірше, а часом і краще, ніж у фірмовому магазині.

Я переглядаю і перемеряю кожну річ, не беру нічого на реалізацію, не беру "кота в мішку" оптом-дешевше, не беру одяг сумнівної якості, з ознаками шкарпетки, примірок, потерту, в катышках, вигорілу і т. п. Зрідка може бути легкий запах, але тільки у тих речей, які можна прополоскати, легко усувні, у верхнього одягу він виключений.

Якщо знаходжу якийсь незначний дефект ― завжди пишу про це. У разі, якщо Ви помітите недолік, не вказаний в описі, я гарантую повернення грошей або обмін.

У закупівлі одяг у мене дорога, але завдяки відсутності зайвих накладних витрат (на оренду, зарплати тощо), можу дозволити собі робити мінімальну накрутку.

Мой магазин для многих ― для тех, кто не хочет одеваться на базаре или в китайские вещи для третьего мира, у кого нет лишних денег на дорогие бутики и нет кучи свободного времени, чтобы тратить его на долгие поиски в секонде красивой вещи именно своего размера...

Вы сможете точно подобрать вещь по фигуре благодаря фильтрам с размерами и меркам в описаниях.
Вас не постигнет разочарование несоответствия "ожидание и реальность", фотографии абсолютно реальные, без журнальной обработки в графических редакторах.
 

Очень люблю эту работу ― выбирать и продавать красивую одежду и хочу работать подольше.

Намагаюся, щоб у підсумку всі були задоволені та з гарним настроєм )